Loading…

Përleshje në Lipjan, tre të arrestuar

  • 03/01/2017 | 14:57

Përleshje në Lipjan, tre të arrestuar

Policia e Kosovës bën të ditur se dje në Lipjan ka ndodhur një përleshje masive, me ç’rast janë arrestuar tre persona, që ishin të përfshirë në rrahje.


Një person ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në spital për tretman mjekësor. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 13:00.

“Janë arrestuar tre të dyshuar burra shqiptarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje të mëhershme, janë përleshur fizikisht në mes vete. Si pasoj njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, thotë PK.

Me urdhër të prokurorit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë