Loading…

Përleshje ndërmjet katër të miturve, marrin lëndime

  • 18/02/2017 | 11:53

Përleshje ndërmjet katër të miturve, marrin lëndime

Një mosmarrëveshje ndërmjet katër të dyshuar ka ndodhur në sheshin “Adem Jashari” në Vushtrri.


Policia ka bërë të ditur se lëndime trupore kanë pësuar katër të dyshuarit K-Shqiptar ( të mitur), pasi që këta të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe me vendim të tij rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë