Loading…

Përleshje mes dy grupeve në Podujevë |VIDEO

  • 14/08/2018 | 20:45

Përleshje mes dy grupeve në Podujevë |VIDEO

Një përleshje fizike ka ndodhur pak më parë në Podujevë.


Konkretisht, tek rruga ‘Skënderbeu’, rreth orës 19 e 30 minuta, raporton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e Kosovës, e cila ka arrestuar disa persona.

Nuk dihet për motivet e përleshjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë