Loading…

Përleshje me thikë në Kaçanik

  • 09/12/2016 | 11:53

Përleshje me thikë në Kaçanik

Në Kaçanik gjatë 24 orëve të fundit është raportuar për një përleshje me thikë në mes tre personash. Dy të dyshuar meshkuj kanë sulmuar fizikisht një person tjetër me thikë ku viktima mori lëndime trupore gjatë përleshjes dhe është dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Kaçanik për të marrë tretman mjekësorë.

Gjatë përleshjes edhe personat të cilët kanë sulmuar viktimën e parë kanë pësuar lëndime trupore të cilët kanë pranuar tretman mjekësor thuhet në njoftimin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Në njoftim thuhet se me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë