Loading…

Përleshje me sëpatë mes dy banorëve për lopë në një fshat të Gjakovës

  • 27/06/2022 | 22:07

Përleshje me sëpatë mes dy banorëve për lopë në një fshat të Gjakovës

Dy persona janë përleshur pasditen e sotme në fshatin Bardhaniq të komunës së Gjakovës.


Gazeta ka arritur të siguroj videon nga vendi i ngjarjes ku shihet prezencë e shtuar e policisë.

Sipas informative të para, Insajderi mëson se personi me inicialet D.D rreth moshës 30 vjeçare dyshohet se ka goditur me sëpatë bashkëfshatarin e tij me inicialet E.R mbi 70 vjeç.

I moshuari ka qenë duke dërguar lopët në shtëpi në moment kur është sulmuar nga personi i dyshuar.

70 vjeçari pas lëndimeve të marra është dërguar në emergjencë e më pas është nisur për QKUK.

Sipas banorëve arseja e përleshjes ka qenë për shkak se lopët e të sulmuarit kanë goditur veturën e të dyshuarit. Por kjo ende nuk është konfirmuar.

Rasti ka ndodhur rreth orës 19:30.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë