Loading…

Përleshje me armë zjarri në Prishtinë, Policia arreston 3 persona

  • 26/04/2017 | 11:09

Përleshje me armë zjarri në Prishtinë, Policia arreston 3 persona

Të martën në orën 11:36, Policia ka marrë një informacion për një incident me armë në lagjen Dardania të Prishtinës.


Policia, përmes raportit, ka bërë të ditur se për këtë rast ka arrestuar tre persona, meshkuj shqiptarë, të cilët dyshohet se janë rrahur mes veti dhe kanë përdorur ndaj njëri tjetrit armë zjarri dhe thika.

Një nga personat ka pësuar lëndime dhe pas pranimit të ndihmës në QKUK është liruar, kurse në vendin e ngjarjes policia ka gjetur tri gëzhoja të plumbave.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë