Loading…

Përleshje masive në Obiliq, një i therur me thikë

  • 30/05/2017 | 10:35

Përleshje masive në Obiliq, një i therur me thikë

Policia e Kosovës ka arrestuar nëntë persona në Obiliq pasi që të njëjtit janë përleshur mes vete.

Me këtë rast një person ka pësuar lëndime trupore nga thika e përdorur në rast.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKU, ndërsa me  urdhër të prokurorit një i dyshuar dërgohet në mbajtje, ndërsa të dyshuarit e tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë