Loading…

Përleshja midis qenit dhe gjelit merr një kthesë të çuditshme

  • 13/10/2017 | 12:19

Përleshja midis qenit dhe gjelit merr një kthesë të çuditshme

Një video qesharake është filmuar nga i zoti i një shtëpie, i cili pa një duel mes qenit dhe gjelit të tij.


Qeni iu hodh me katër këmbët gjelit ndërsa ai me shpejtësinë e erës ngriti dy këmbët e tij për tu mbrojtur.

Në një moment qeni lodhet dhe largohet nga gjeli, por ky i fundit nuk do ta lërë me aq dhe e ndjek nga pas nëpër oborr për t’u hakmarrë.

Ngjarja ka ndodhur në Brazil. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë