Loading…

Përleshen për një parcelë, arrestohet i dyshuari

  • 23/02/2017 | 12:08

Përleshen për një parcelë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka raportuar se të mërkurën në Prishtinë është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Shqiptar në bashkëpunim me të dyshuar tjerë.


Sipas viktimës të dyshuarit e kanë sulmuar lidhur me ofertën për shitjen e një parcele të shpallur nga AKP-ja, njofton Policia e Kosovës, transmeton gazetametro.net

I dyshuari gjatë intervistimit ka deklaruar se një veprim të tillë e ka bërë në shenjë revolte, pasi që viktimën e kishte parë si konkurrent. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë