Loading…

Përkujtohet Tahir Zemaj

  • 04/01/2017 | 14:55

Përkujtohet Tahir Zemaj

Me rastin e 14-vjetorit të vrasjes së ish-komandantit të Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës, (FARK), Tahir Zemaj po bëhen homazhe pranë varrezave të Tahir, Enis dhe Hasan Zemajt në fshatin Strellc të Epërm në Deçan.


Të pranishëm në këto homazhe janë anëtarë të shumtë të kryesisë së LDK-së si dhe deputetë të AAK-së.

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj i cili është i pranishëm ka postuar fotografi në Facebook nga vendi i ngjarjes.15894343_1832509967027785_8679851455454165156_n

15871430_1832509857027796_8458540744313505074_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë