Loading…

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Bora Zemanit: Olsa ndan lajmin e fundit

  • 03/02/2022 | 16:22

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Bora Zemanit: Olsa ndan lajmin e fundit

Për disa ditë, prezantuesja Bora Zemani u detyrua të mungonte sërish në program.


Shkas për këtë u bë gjendja shëndetësore.

Pas një intervenimi që pati, Bora kësaj radhe pati regjim shtrati në shtëpi shkaku i temperaturës së lartë deri në 40.

Por, sot ajo e ka marrë veten dhe i është rikthyer xhirimeve në program.

Lajmin e ka bërë të ditur autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti e cila në insertin e ndarë nga hyrja e programit është shprehur se e ka marrë malli.

Bora duket në top formë, me bukurinë dhe ëmbëlsinë e saj që i ka munguar ekranit për mbi një javë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë