Loading…

Përjetësisht respekt familjes Jashari

  • 05/03/2017 | 12:40

Përjetësisht respekt familjes Jashari

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka kujtuar ditën e shënimit të “Epopesë së UÇK-së”.Haradinaj ka shprehur respektin që ka për familjen Jashari.

“Përjetësisht respekt Familjes Jashari”, ka shkruar Haradinaj në Facebook, duke i bashkangjitur edhe një fotografi të Ramush Haradinajt tek kompleksi i Jasharajve./gazetametro.net

16939460_864462967027615_8138270072952458456_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë