Loading…

Përhajr zgjedhjet

  • 10/05/2017 | 15:16

Përhajr zgjedhjet

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, në një postim në Facebook, ai ka uruar vendin që vendosi sot të shkojë në zgjedhje.


“Përhajr zgjedhjet”, ka shkruar Abrashi.

Ndryshe, Kuvendi i Kosovës ka votuar pro rrëzimit të qeverisë.

Nga gjithsej 115 deputetë që ishin në salle, 78 votuan pro, 34 kundër dhe 3 abstenime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë