Loading…

Përfundon votimi, mbyllen të gjitha qendrat e votimit në Drenas

  • 18/12/2016 | 19:13

Përfundon votimi, mbyllen të gjitha qendrat e votimit në Drenas

Procesi zgjedhor, balotazhi për kryetar të Drenasit ka përfunduar

Para pak çastesh, janë mbyllur të gjitha qendrat e votimit. Tani pritet të fillojë numrimi i votave për dy kandidatët në këtë garë.

Kryetarja e KQZ’së, Valdete Daka ka thënë se rezultatet e para do të dalin pas 22.

Gara për kryetarin e komunës së Drenasit është zhvilluar sot për herë të dytë, në balotazhin në mes të kandidatit të PDK-së Ramiz Lladrovci dhe atij të NISMA për Kosovën, Isa Xhemajlaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë