Loading…

Përfundon ndeshja PSG-Real Madrid, goli i fitores u shënua në sekondat e fundit

  • 15/02/2022 | 23:00

Përfundon ndeshja PSG-Real Madrid, goli i fitores u shënua në sekondat e fundit

Ka mbaruar sfida ndërmjet PSG dhe Real Madrid, ku ekipi francez ka arritur të fitojë në minutat e fundit me anë të golit të yllit francez, Kylian Mbappe, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Parc des Princes’ kanë kaluar në epërsi në minutat e fundit vendasit me golin e realizuar nga i shumë përfoluri për një kalim në Real Madrid, Kylian Mbappe.

PSG arriti të zhbllokoj rezultatin pas një dominimi të bërë gjatë gjithë ndeshjes, vlen të theksohet fakti se Lionel Messi ka humbur edhe penalltinë.

Ndeshja e dytë do të zhvillohet në ‘Santiago Bernabeu’ më 9 mars.

Më poshtë gjeni edhe videon e golit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë