Loading…

Përfundon mbledhja e AKR’së, ja çka u vendos

  • 13/05/2017 | 15:19

Përfundon mbledhja e AKR’së, ja çka u vendos

Ka përfunduar mbledhja maratonike e kryesisë së AKR-së, e cila filloi rreth orës 11:40 minuta.


Në këtë mbledhje, e cila zgjati rreth 4 orë, është diskutuar për marrëveshje për koalicioni parazgjedhor apo që partia të shkoj e vetme në zgjedhje, raporton lajmi.net.

Mirëpo, në gjysmë të mbledhjes kishte dalë nënkryetari i partisë, Agim Bahtiri, pasi kryesia kishte propozuar që partia të shkojë e vetme në zgjedhje, ndërsa ai ka qenë kundër.

Asnjëri nga anëtarët e AKR-së nuk ka folur se çka konkretisht u bisedua dhe çka u vendos aty.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë