Loading…

Përfundon intervistimi i Jakup Krasniqit nga Gjykata Speciale

  • 24/07/2019 | 10:43

Përfundon intervistimi i Jakup Krasniqit nga Gjykata Speciale

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka përfunduar intervestimin nga prokurorët e Dhomave të Specializuara në Gjykatën Speciale në Hagë, transmeton Gazeta Metro.


Nuk dihet se në çfarë cilësie është marrë në pyetje Krasniqi nga prokurorët e Gjykatës Speciale.

Krasniqi është i shoqëruar nga bashkë partiaku i tij, Bilall Sherifi, transmeton Telegrafi.

Ndërkohë, ende duke u intervistuar nga prokurorët e Dhomave të Specializuar është kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë