Loading…

Performancë brenda trenit, videoja që po thyen rrjetet (Video)

  • 25/01/2017 | 14:29

Performancë brenda trenit, videoja që po thyen rrjetet (Video)

Udhëtimet me tren zakonisht janë të mërzitshme, por jo kur ke një talent të pranishëm në të.

Performanca dhe këndimi i jashtëzakonshëm i një udhëtari të zakonshëm është shikuar nga 1.6 milion njerëz në facebook.

Me një shkop në dorë me të cilën mbante ritmin, ai vendosi të këndoj për këngëtar dhe aktor të famshëm, duke ju dhënë mesazh njerëzve të pranishëm në tren se çfarë ndikimi kanë ata në jetën e shumëkujt.

Përmes llinkut më poshtë shijojeni këtë performancë simpatike./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë