Loading…

Përfaqësuesi shqiptar ia ndërpret fjalën Rakicit

  • 04/02/2017 | 13:49

Përfaqësuesi shqiptar ia ndërpret fjalën Rakicit

Ndërkohë që fliste për dialogun Kosovë – Serbi, kryetari i Mitrovicës Veriore Goran Rakic është ndërprerë nga përfaqësuesi shqiptar Emir Azemi, pasi sipas tij, Rakic po del nga rendi i ditës së këtij Kuvendi.


Siç tregojnë burimet të gazetametro.net në Komunë, Rakic nuk ka reaguar ashpër, por duket se nuk ka qenë edhe i qetë. Ai i është përgjigjur asambleistit të PDK’së, duke i thënë se nuk ka qenë qëllimi që të dalë nga tema dhe të jap deklarata politike.

Ndërkohë, ende po vazhdon takimi i thirrur me urgjencë për të diskutuar për murin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë