Loading…

Përderisa pritet që muri të rrëzohet, mitrovicasit të ‘dehur’ në festë (Foto)

  • 04/02/2017 | 23:37

Përderisa pritet që muri të rrëzohet, mitrovicasit të ‘dehur’ në festë (Foto)

Situata e krijuar së fundi për murin në veri është pasqyruar se po i shqetëson qytetarët, por kjo nuk duket të jetë tërësisht ashtu.


Ndërkohë që muri afër urës pritet të rrënohet nga momenti në moment, qytetarët e Mitrovicës gjatë gjithë natës janë argëtuar nëpër pub’e.

Ndryshe, burime të gazetametro.net kanë bërë me dije që, po që se nuk ka ndonjë ndryshim, muri do të rrënohet të dielën në orën 5 të mëngjesit.

Sidoqoftë, qytetarët e Mitrovicës nuk duken edhe aq të shqetësuar./gazetametro.net

16558777_10211985075646547_759266721_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë