Loading…

Për ta ndalur Vucic-in, kanë dalë Jashari, Lladrovci e ‘Kamishi’

  • 09/09/2018 | 08:55

Për ta ndalur Vucic-in, kanë dalë Jashari, Lladrovci e ‘Kamishi’

Protestuesit në Skënderaj janë të vendosur që të mos lejojnë Aleksandr Vuciqin të kalojë në rrugën e fshatit Banjë

Metro mëson se në protestën që po mbahet në Skënderaj ka dalur edhe i pari i komunës, Bekim Jashari si dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Bekim Haxhiu.

Protestës më pas iu bashkua edhe Ramiz Lladrovci, kryetari i Drenasit.

“Vuciqi NUK kalon,” është njëra nga parullat që kanë shpalosur protestuesit.

Drenicakët janë të vendosur që të mos e lejojnë të hyjë në Drenicë presidentin e Serbisë, Aleksandr Vucic. /GazetaMetro/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë