Loading…

‘Për shpirt të babit’ – Luizi-Armaldos: Asnjë s’të do këtu sa ne të 3

  • 06/02/2023 | 15:41

‘Për shpirt të babit’ – Luizi-Armaldos: Asnjë s’të do këtu sa ne të 3

Luizi dhe Armaldo u sqaruan sot në mëngjes për debatet që patën një natë më parë.


Luizi i tha Maestros se nuk ka pse merr çdo gjë si provokim, pasi ndonjëherë ai flet me shaka.

Gjatë gjithë ditës së sotme, Armaldo i mbajti qëndrim Luizit, pasi u ndje i ofenduar nga debatet mbrëmjen e kaluar.

“Për shpirt të babit nuk të don njeri këtu sa ne të tre”, i tha Luizi Armaldos.

Ai shtoi se nëse ai e ka marrë seriozisht debatin e mbrëmshëm, turp t’i vijë.

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë