Loading…

Për një foto në Viber, policia ia bastis shtëpinë

  • 03/11/2016 | 12:09

Për një foto në Viber, policia ia bastis shtëpinë

Policia e Kosovës ka bastisur një shtëpi në Zym të Prizrenit, pas raportimeve se i dyshuari mashkull ka postuar një fotografi në rrjetin e komunikimit Viber me armë.

“Njësiti policor me urdhër të prokurorit ka bastisur shtëpinë e të dyshuarit por gjatë kontrollit nuk është gjetur asgjë. Rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë