Loading…

‘Për dashninë’: I famshmi Nick Cave dërgon mesazh për Dokufest’in dhe Kosovën

  • 06/07/2022 | 19:22

‘Për dashninë’: I famshmi Nick Cave dërgon mesazh për Dokufest’in dhe Kosovën

Këngëtari dhe tekstshkruesi i famshëm australian, Nick Cave, ka dërguar një mesazh për festivalin Dokufest, si dhe  Kosovën, shkruan Gazeta Metro.


Nick Cave përmes një mesazhi ka dërguar dashuri për Dokufestit dhe Republikën e Kosovës siç e ka quajtur ai.

Në një fotografi të publikuar nga faqja zyrtare e Dokufestit në Facebook, Nick Cave shihet duke mbajtur një letër që bart mesazhin e tij.

“Për dashurinë në Dokufest, Prizren, Republikë e Kosovës,” thuhet në letrën të cilën ai e ka nënshkruar në fund./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë