Loading…

Pensionohet sekretari i Kuvendit, Ismet Krasniqi

  • 05/06/2023 | 11:35

Pensionohet sekretari i Kuvendit, Ismet Krasniqi

Sekretari i Kuvendit të Kosovës, Ismet Krasniqi, pensionohet sot.


Kështu ka bërë të ditur kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, në fillim të mbledhjes së kryesisë, njofton Klan Kosova.

Me këtë rast, Konjufca i ka uruar Krasniqit pensionim të mirë dhe e falënderuar për kontributin e dhënë.

Tetë muaj më parë, Konjufca e ka treguar një batutë që ka të bëjë me Krasniqin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë