Loading…

Pengesat për transformimin FSK’së shpejtë do të kalohen

  • 26/11/2016 | 15:09

Pengesat për transformimin FSK’së shpejtë do të kalohen

Ministrja e Mbrojtës së Shqipërisë, Mimi Kodheli e cila po qëndron në vizitë zyrtare në Kosovës, ka shprehur besimin e saj se pengesat ligjore për transformim e FSK-së në ushtri do të kalohen shpejtë.

Ajo këto deklarata I ka bërë në një konferencë të përbashkët pas takimit me ministrinë  FSK-së, Haki Demolli.

“Personalisht besoj se shpejt do të kalohen pengesat qoftë ligjore apo tjera për transformimin e FSK-së në ushtri”, është shprehur ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë