Loading…

Pejë: Vetura futet në lokal (Foto)

  • 12/05/2017 | 11:32

Pejë: Vetura futet në lokal (Foto)

Një lokal në Pejë është demoluar i tëri, pasi brenda tij ka përfunduar një veturë.


Personi që ka publikuar fotografinë thotë se kjo ka ndodhur pasi automjeti ka humbur kontrollin si pasojë e shpejtësisë së madhe.

Ai ka bërë të ditur se përveç dëmeve materiale, për fat nuk ka pësuar asnjë person, dhe ka lutur drejtuesit e automjeteve që të jenë të kujdesshëm me shpejtësinë, siç ka thënë të paktën brenda zonave të banuara. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë