Loading…

Pejë: Digjet një kombi që po transportonte mish

  • 04/06/2017 | 12:26

Pejë: Digjet një kombi që po transportonte mish

Në orët e para të mëngjesit një kombi është përfshirë nga zjarri në Pejë, për fat të mirë pa persona të lënduar.


Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bill Clinton” në Pejë, derisa ekipet e zjarrfikësve kanë dal menjëherë në teren dhe po e fikin zjarrin.

Një lexues i gazetës metro, ka deklaruar se kombi është në pronësi të Hotel Dukagjinit, dhe në momentin kur u kaplua nga zjarri ishte duke transportuar mish.

Nuk dihen ende arsyet që kanë shkaktuar zjarrin në kombi./gazetametro.net

 

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë