Loading…

Pejë: Babai rrëmben djalin e tij

  • 19/03/2019 | 11:59

Pejë: Babai rrëmben djalin e tij

Një rast i rrëmbimit është raportuar mbrëmë në Stacionin rajonal të Policisë në Pejë, transmeton Gazeta Metro.


Në njoftimin e policisë është bërë e ditur se ankuesja e ka raportuar rrëmbimin e fëmijës së saj.

Ankuesja ka raportuar se ish bashkërorti i saj e ka marrë djalin e tyre 3 vjeçar dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Lidhur me këtë rast është njoftuar edhe prokuroria.

Policia po vazhdon hetimet për zbardhjen e rastit.

‘Ankuesja femër K-Shqiptare ka raportuar se ish-bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull K-Shqiptar ka marre djalin e tyre tetë vjeçarë dhe është larguar ne drejtim te panjohur. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori’, thuhet në komunikatën e Policisë/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë