Loading…

Pejani rrah femrën dhe e bën për spital

  • 25/09/2018 | 10:08

Pejani rrah femrën dhe e bën për spital

Një person ka rrahur rëndë një viktimë femër kështu duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.


Viktima në këtë rasti ka pësuar lëndime të rënda trupore ku ka kërkuar për tretman mjekësor, shkruan gazetametro.net.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur nfshatin Buqan të Pejës.

‘Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimen femër K/Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje’, thuhet në raportinë e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë