Loading…

PDK’së i bashkohet edhe një doktor i inxhinierisë mekanike

  • 30/08/2019 | 13:47

PDK’së i bashkohet edhe një doktor i inxhinierisë mekanike

Partisë Demokratike të Kosovës i është bashkuar edhe një inxhnier i mekanikës, Riad Ramadani, shkruan Gazeta Metro.


Veseli ka thënë se anëtari më i ri i PDK’së, ka doktoruar në Inxhineri Mekanike dhe që punon si asistent në Universitetin e Prishtinës.

Riadi, bashkë me gjeneratat e reja, me anëtarët e rinj të Partisë Demokratike të Kosovës, i kanë hyrë politikës për të krijuar më shumë mundësi për të rinjtë, për ta luftuar korrupsionin, nepotizmin dhe çdo dukuri negative në shoqërinë tonë, duke i jetësuar pritjet e qytetarëve dhe ndërtuar një të ardhme më të mirë për vendin tonë”, ka shkruar Veseli në Facebook, transmeton Telegrafi.

PDK gjatë këtyre ditëve ka pranuar disa anëtarë të ri.

Kujtojmë se, zgjedhjet e parakohshme parlamentare pritet të mbahen me 6 tetor, ditë e diele./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë