Loading…

PDK’së i bashkohet edhe kampionia botërore, Geta Beqa

  • 05/09/2019 | 19:57

PDK’së i bashkohet edhe kampionia botërore, Geta Beqa

Kampionia Botërore në “World Well Fitness” dhe “Victory Overall Wellness in the World”, Geta Beqa, nga sot është anëtare e PDK’së duke i dhënë mbështetje Kadri Veselit për kryeministër të ardhshëm, transmeton Gazeta Metro.


Kreu i PDK’së e ka falënderuar Beqën për angazhimin dhe besimin në vizionin e tij në mbështetje të rinisë dhe gruas.

“Kampionia Botërore në “World Well Fitness” dhe “Victory Overall Wellness in the World”, Geta Beqa, nga sot është anëtare e PDK-së. Geta dhe PDK s’i kanë problem peshat e rënda”, ka shkruar Veseli në faqen e tij në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë