Loading…

PDK’ja është adresa e sigurt për Prizrenin

  • 02/10/2017 | 09:25

PDK’ja është adresa e sigurt për Prizrenin

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se mikpritja hasiane është vlerë e kultivuar ndër shekuj, derisa banorët e Hasit me dekada palëkundur besojnë në lidershipin e PDK-së.


‘Mikpritja hasiane është vlerë e kultivuar ndër shekuj, derisa banorët e Hasit me dekada palëkundur besojnë në lidershipin e PDK-së. Jemi përulës për besimin që na e kanë dhënë dhe gjithmonë jemi munduar që këtë besim t’ua kthejmë me punë dhe zhvillim. Pandashëm do të ecim përpara. PDK-ja është adresa e sigurt për Prizrenin.’ ka shkruar Veseli në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë