Loading…

PDK vazhdon fushatën në Drenas (VideoLive)

  • 08/06/2017 | 16:20

PDK vazhdon fushatën në Drenas (VideoLive)

Partia Demokratike e Kosovës momentalisht është duke mbajtur një tubim me qytetarë në Drenas.


“Tubim me qytetarët e Drenasit #FillimiRi”, ka njoftuar në faqen zyrtare të tij, kryetari i PDK-së, Kadri Veseli.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë