Loading…

PDK thërret konferencë për media

  • 30/01/2023 | 11:22

PDK thërret konferencë për media

Partia Demokratike e Kosovës njofton se sot mban konferencë për media nga ora 14:00.


Konferenca do të mbahet në selinë qendrore të PDK-së, përderisa tema për të cilin do të diskutohet nuk është bërë e ditur.

Konferenca nis në orën 14.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë