Loading…

PDK prezanton kandidatin për kryetar të Kaçanikut

  • 25/05/2021 | 21:12

PDK prezanton kandidatin për kryetar të Kaçanikut

Në zgjedhjet lokale që do të mbahen në Kosovë përsëri do t’i hyj garës për kryetar të komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi.


Kështu është vendosur sot pas mbledhjes së degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Kaçanik. Me vendim të kryesisë, Ilazit i është besuar përsëri që të kandidoj për kryetar të kësaj komune.

Ndryshe, Ilazi është kryetar i komunës së Kaçanikut që nga viti 2012.

Ai njihet si një kryetar i suksesshëm dhe pa skandale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë