Loading…

PDK për tragjedinë në Tetovë: Kosova do të jetë përherë pranë tyre

  • 09/09/2021 | 14:33

PDK për tragjedinë në Tetovë: Kosova do të jetë përherë pranë tyre

Thellësisht të prekur nga tragjedia që ka kapluar Tetovën mbrëmë.

Partia Demokratike e Kosovës u ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta për të gjitha familjet që humbën më të dashurit e tyre në tragjedinë që ndodhi mbrëmë në Tetovë.

Në një bisedë me zëvendëskryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, e po ashtu edhe me kryetaren e Tetovës, Teuta Arifi, kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka shprehur gjithë solidaritetin tonë me familjet e viktimave, qytetarët e Tetovës dhe institucionet lokale e qendrore.

“Kosova do të jetë përherë pranë tyre”, thuhet në një postim të PDK-së në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë