Loading…

Patatina më e shtrenjtë në botë

  • 01/11/2016 | 19:31

Patatina më e shtrenjtë në botë

Ky është një produkt unik, i bërë me dorë dhe me përbërës unik si: erëza matsutake (një kërpudhë e veçantë aziatike), alga deti, kopër dhe birrë artizanale.

Kutia, e cila është një edicion i kufizuar, përmban pesë patatina. Çmimi? Vetëm 56 $, rreth 11 $ për një patatinë.

1477990876_patate3

Nëse jeni duke kaluar në Stokholm, Suedi, dhe doni të shijoni diçka të veçantë nuk mund të mos provoni patatinën `S: t Eriks Birraria`.

Çdo dollar i fituara nga shitja do të përfundojë në bamirësi.1477990833_patate1

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë