Loading…

Paskan qenë në lidhje më gjatë se e kemi menduar: Loredana poston fotografi me Mozzik nga arkiva dhe harroi të mbuloj datën

  • 24/05/2021 | 21:54

Paskan qenë në lidhje më gjatë se e kemi menduar: Loredana poston fotografi me Mozzik nga arkiva dhe harroi të mbuloj datën

Loredana dhe Mozzik po shfaqin dashurinë e tyre haptazi tash e disa kohë.


Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi ajo ka postuar në Instastory  imazhe të ndryshme të Mozzik të cilat janë të bëra ndër vitet e fundit, kohë ajo kur fansat nuk dinin ende asgjë për ribashkimin e tyre.

Më poshtë mund t`i shikoni fotografitë dhe videot e publikuara nga vetë reperja në Instastory.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë