Loading…

Pasi u dënua për mungesë të maskës, flet Xhevit Haliti

  • 25/05/2021 | 14:22

Pasi u dënua për mungesë të maskës, flet Xhevit Haliti

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti është dënuar sot nga policia pasi kishte harruar ta vendoste maskën, shkruan Gazeta Metro.


E për këtë është ka folur vetë deputeti Haliti, i cili ka sqaruar situatën.

Ai ka thënë se derisa po kalonte në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë, kisha harruar të vendosë maskën, dhe is rrjedhojë ishte dënuar.

ndërsa ka ftuar të gjithë qytetarët që të kenë kujdes dhe të mos lëvizin pa maskë.

Postimi i plotë:

Sot, derisa po kaloja në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë, kisha harruar të vendosë maskën, dhe si rrjedhojë mora një gjobë nga Policia e Kosovës.
I ftoj të gjithë qytetarët që, në mbrojtje të shëndetit të tyre dhe të tjerëve, të bëjnë kujdes dhe mos të lëvizin pa maska mbrojtëse../gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë