Loading…

Pasi u caktua ambasador i ri në Maqedoni, Dedaj shkon të relaksohet në resortin luksoz në Shqipëri |FOTO

  • 19/08/2018 | 10:57

Pasi u caktua ambasador i ri në Maqedoni, Dedaj shkon të relaksohet në resortin luksoz në Shqipëri |FOTO

Ambasadori i ri i Kosovës në Maqedoni, Gjergj Dedaj për të cilin janë bërë shumë fjalë kohëve të fundit, po i shijon në maksimum pushimet verore në bregdetin shqiptar.

Ish-zëvendësministri i Qeverise Haradinaj sot është parë teksa pinë kafe në një nga hotelet luksoze të Ranës së Hedhun, ‘Princi i Adriatikut’.

Periskopi ka siguruar fotografi nga pushimi luksoz i ambasadorit, duke e ditur që kjo zonë është mjaft e shtrenjtë për pushuesit.

Dedaj ka pak javë që është emëruar ambasador në Maqedoni. Lidhur me këtë, kishte pasur reagime të shumta, madje është kërkuar edhe dorëheqja e tij nga të gjitha pozitat që mban.

Sidoqoftë, duket se Dedajt nuk i kanë lënë edhe aq përshtypje, pasi ende pa filluar punën, ka nisur të pushojë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë