Loading…

Pasi Loredana u shfaq me lot në sy, Mozzik ‘solidarizohet’ me problemin e saj

  • 19/05/2022 | 19:21

Pasi Loredana u shfaq me lot në sy, Mozzik ‘solidarizohet’ me problemin e saj

Pak orë më parë, këngëtarja kosovare, Loredana Zefi publikoi një fotografi në rrjetin social “Instagram” ku shihej me lot në sy dhe në një gjendje jo të mirë.


Reperja e njohur vuan nga alergjitë sezonale dhe këtë e ka treguar në fotografinë që e publikoi.

Lidhur me këtë, ka reaguar edhe ish i dashuri i saj, reperi Gramoz Aliu i njohur me nofkën “Mozzik” i cili është ‘solidarizuar’ duke publikuar një fotografi të faculeta dhe duke shkruar “polenalergy” në rrjetin social “Instagram”.

Kujtojmë se shpeshherë dyshja janë përfolur për një rikthim të mundshëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë