Loading…

Pas rrëzimit të Qeverisë, Mustafa mbledh partinë

  • 11/05/2017 | 14:59

Pas rrëzimit të Qeverisë, Mustafa mbledh partinë

Kryeministri në largim, njëherit kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, ka mbledhur Kryesinë e partisë si dhe kryetarët e degëve.


Tashmë në selinë e LDK-së në Prishtinë kanë filluar të arrijnë shumë nga anëtarët e kryesisë, ashtu si edhe kryetarët e degëve, shkruan gazetametro.net.

Ky takim vjen pasi dje Qeveria e udhëhequr nga ai nuk i mbijetoi një mocioni të iniciuar nga opozita dhe pasi presidenti i vendit, Hashim Thaçi, vendosi që 11 qershori të jetë data e zgjedhjeve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë