Loading…

Pas përfundimit të votave me postë, LDK ka dy fjalë për mërgatën

  • 24/10/2021 | 23:29

Pas përfundimit të votave me postë, LDK ka dy fjalë për mërgatën

Lidhja Demokratike e Kosovës është partia më e votuar nga diaspora në zgjedhjet e 17 tetorit, e duke u nisur nga kjo, LDK ka reaguar përmes një postimi të shkurtër në Facebook, përcjellë Gazeta Metro.


LDK përmes Facebook’ut ka falënderon mërgatën anekënd botës për mbështetjen e dhënë përmes votës.

Postimi i plotë:

Mërgatë, faleminderit!
LDK-ja, partia më e votuar nga mërgata. Pas përfundimit të numërimit të votave me postë, kandidatët e Lidhjes Demokratike të Kosovës janë votuar më së shumti nga mërgata jonë.
LDK-ja ka marrë gjithsej 3164 vota.
Falënderojmë mërgatën tonë anekënd botës për mbështetjen.
LDK, për të gjithë!/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë