Loading…

Pas një sëmundje të rëndë, vdes ish-gazetari i njohur sportiv

  • 23/01/2022 | 15:33

Pas një sëmundje të rëndë, vdes ish-gazetari i njohur sportiv

Në moshën 65-vjeçare ka vdekur gazetari i njohur, Murat Aruçi.


Pas betejës me një sëmundje të rëndë, ish-gazetari sportiv vdiq sot.

Ai ishte ish-korrespodent i “Panorama Sport” për disa vite.

Një lajm i trishtë ky jo vetëm për gazetarinë shqiptare, por edhe për botën e futbollit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë