Loading…

Pas ndryshimit në pamje, Gili habit të gjithë më këtë veshje

  • 21/06/2022 | 21:22

Pas ndryshimit në pamje, Gili habit të gjithë më këtë veshje

Gili, është këngëtarja që i ka qëndruar gjatë skenës muzikore.


Ajo, vazhdimisht ka qenë aktive me projektet e saj, ani pse pandemia disi e bllokoi aktivitetin e artistëve në përgjithësi, shkruan ORAinfo.

Gili gjithmonë është shquar për stilin e saj të veçantë, ku veshjet e saj elegante kanë zënë vend më shumë në gardërobën e saj.

Gili se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me stil unik.

Me këtë veshje, Gili edhe njëherë na dëshmon se për veshje ajo është gjithmonë unike, ndërsa dominon veshja vizëlluese dhe me xixa.

Me këso veshja kaq të veçantë nuk e kemi parë kurrë Gilin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë