Loading…

Pas ndarjes nga modelja ruse, Don Xhoni në një romancë të re

  • 10/08/2022 | 10:18

Pas ndarjes nga modelja ruse, Don Xhoni në një romancë të re

Lidhjen prej një viti që e pati me modelen ruse, Ariana Lirey, bëri mjaftë zhurmë në rrjetet sociale.


Ndërkohë, janë bërë disa muaj që reperi dhe Ariana i dhanë fund lidhjes së tyre duke e konfirmuar përmes InstaStory- eve.

Por, si duket këngëtari i hitit “Deri Kur”, ka nisur një romancë të re.

Së fundmi, ai ka postuar në Instastory një video të shkurtër, ku duken një buqetë me trëndafila dhe tullumbace të kuqe, duke ngritur kështu dyshimet për një lidhje të re të tij, por mbetet të pritet deri në konfirmimin e artistit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë