Loading…

Pas koalicionit PDK-AAK-Nisma, reagon Albulena Haxhiu

  • 17/05/2017 | 00:19

Pas koalicionit PDK-AAK-Nisma, reagon Albulena Haxhiu

Pas lidhjes së koalicionit mes Partisë Demokratike të Kosovës dhe AAK-se e Nisma-s, ka reaguar deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu.


Ajo me këtë rast, ka thënë se ndryshimi vjen vetëm me VV-në.

“S’ka asnjë dilemë..ndryshimi vjen vetëm me VETËVENDOSJE!-n”, ka shkruar Haxhiu në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë