Loading…

Pas koalicionit me LDK’në, VV kërkon prishjen me AKR në Mitrovicë

  • 16/05/2017 | 21:31

Pas koalicionit me LDK’në, VV kërkon prishjen me AKR në Mitrovicë

Pas nënshkrimit të koalicionit në mes të LDK-së dhe AKR-së, kanë dalur disa kërkesa për prishje të koalicionit me këtë të fundit dhe Vetëvendosjes në Komunën e Mitrovicës.


Asamblisti i Vetëvendosjes në Komunën e Vushtrrisë, Mek Selaci ka thënë se urgjentisht duhet prishur koalicioni me AKR-në, shkruan gazetametro.net.

“Urgjentisht duhet me prishe koalicionin AKR-VV në Mitrovicë!”, ka shkruar Selaci në Facebook.

Më shumë për koalicionin LDK-AKR lexoni këtu./ gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë