Loading…

Pas kësaj video nga Milano fansat janë të bindur se Kiara është shtatzënë

  • 21/09/2023 | 15:09

Pas kësaj video nga Milano fansat janë të bindur se Kiara është shtatzënë

Kiara Tito prej javësh po përflitet për një shtatzëni të mundshme.


Bukuroshja e ekranit shqiptar nuk ka konfirmuar asgjë lidhur me këto thashetheme, të cilat u nxitën nga vet partneri i saj, Luiz Ejlli.

Ky i fundit kohët e fundit ka hedhur disa pastime që kanë shtuar dyshimet e fansave se çifti po presin fëmijë.

Në një video të hedhur së fundmi nga udhëtimi i tyre në Milano, këngëtari ka filmuar Kiarën teksa shijonte pamjen nga dritarja e hotelit dhe pasi kthehet rregullon bluzën tek barku.

Ky detaj ka bërë që shumë ndjekës të dyshesh simpatike të jenë të bindur se Kiara është shtatzënë.

@eida190 Mos e humbisni dhe detajin te veshja Kiares 😉😉#luizejlli #kiaratito #lukicouple #milano#model#funny#goviral#fyp#luizkiara #love ♬ original sound – Eida19.Ro

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë